Služby

Predaj nehnuteľností

Prezentácia nehnuteľnosti, ktorú sa chystáte predať je kľúčová. Nechajte to na nás. Zabezpečíme všetko potrebné, aby vaša nehnuteľnosť bola v krátkom čase predaná.

Prenájom nehnuteľností

Rozhodli ste sa prenajímať vašu nehnuteľnosť, alebo hľadáte prenájom na bývanie či podnikanie? Radi vás budeme zastupovať.

Nacenenie nehnuteľností

Využite nezáväznú a bezplatnú službu nacenenia vašej nehnuteľnosti a napíšte nám e-mail na info@magnireal.sk (do e-mailu prosím uveďte lokalitu, druh nehnuteľnosti, metráž, vaša predstava o cene)

3D virtuálna obhliadka

Pri výhradnom zastúpení realitnou kanceláriou Magni Real vám ponúkame vytvorenie kvalitnej 3D obhliadky, ktorá je tou najlepšou prezentáciou vašej nehnuteľnosti. Klienti tak majú možnosť vidieť detailný stav nehnuteľnosti z pohodlia domova pred samotnou obhliadkou.

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.